Till innehållet

Roland Jonsson (MP)

  • Ledamot i kommunfullmäktige 15 oktober 2022 - 14 oktober 2026
  • Ersättare i kommunstyrelsen 2023 - 2026
  • Ledamot i valberedningen 20 oktober 2022 - 14 oktober 2026
  • Vice ordförande för Härryda Vatten och Avfall ABs styrelse från ordinarie bolagsstämma 2023 till och med ordinarie bolagsstämma 2027

Kontakt

Kan vi göra sidan bättre?

Lämna dina synpunkter



Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Senast ändrad: 2022-12-29