Till innehållet

Kontakta vuxenutbildningen

Öppettider vuxenutbildningens expedition

  • Måndag-fredag 9.30 - 12.00
  • Måndag-torsdag 13.00 - 14.30

Undervisningsfria dagar är expeditionen öppen kl 9.30 - 12.00 om inget annat anges. Övrig tid kan du kontakta oss via e-post: vuxenutbildningen@harryda.se

Fyll i alternativtext

Kontaktuppgifter skolledning/administration



Ledning/administration

Namn

E-post

Telefonnummer

Verksamhetschef

Hans Frimanson

hans.frimanson@harryda.se

031-724 66 28

Rektor YH, Yrkesvux, VOC

Anette Ambrén

anette.ambren@harryda.se

031-724 66 60

Rektor gymnasial och grundläggande utbildning, komvux som anpassad utbildning, Sfi,

Ingrid Källström

ingrid.kallstrom@harryda.se

031-724 66 22

Studie- och yrkesvägledare

Maria Arnesson

maria.arnesson@harryda.se

031-724 66 06

Studie- och yrkesvägledare

Mina Jordan

mina.jordan@harryda.se

031-724 66 09

Kurator
(Endast i tjänst på tisdagar och torsdagar)

Lena Alestig Thunborg

lena.alestig.thunborg@harryda.se


Utbildningsledare YH

Liselott Elfstrand

liselott.elfstrand@harryda.se

031-724 66 08

Utbildningssamordnare YH

Carina Carlander

carina.carlander@harryda.se

031-724 66 04

Kurssekreterare

Ewa Psaris

ewa.psaris@harryda.se

031-724 66 03

Administratör

Carina Nielsen

carina.nielsen@harryda.se

031-724 66 02

Administratör YH, IKT-ansvarig, webbredaktör

Per-Erik Ekberg

per-erik.ekberg@harryda.se

031-724 69 59

Administratör, IT-tekniker

Shireen Allahham

shireen.allahham@harryda.se


Vaktmästare

Izudin Halilovic

izudin.halilovic@harryda.se

031-724 69 54

Kontaktuppgifter lärare


Lärare

Namn

E-post

Datorhantering

Jan Alestig

jan.alestig@harryda.se

Engelska, svenska som andraspråk, Sfi

Sara Andersson

sara.andersson@harryda.se

Samhällskunskap, religion, sociologi, pedagogiskt ledarskap, komvuxarbete (Sh)

Mathias Blomqvist

mathias.blomqvist@harryda.se

Svenska för invandrare, svenska som andraspråk

Anna-Karin Brodén

anna-karin.broden@harryda.se

Studieteknik, komvux som anpassad utbildning

Sara Brundin Larsson

sara.brundin.larsson@harryda.se

Svenska för invandrare

Susanna Chamoun Hansson

susanna.chamoun.hansson@harryda.se

Matematik

Dorota Debowska-Nilsson

dorota.debowska-nilsson@harryda.se

Engelska, kommunikation

Christel Ek Williamsson

christel.ek.williamsson@harryda.se

Omvårdnadsämnen, psykologi

Marion Englaborn

marion.vainamo.englaborn@harryda.se

Svenska för invandrare, svenska som andraspråk, grundläggande, inskrivning Sfi

Malin Fridström

malin.fridstrom@harryda.se

Naturkunskap, matematik

Anna Hagberg

anna.hagberg@harryda.se

Svenska, historia

Linda Hoffman

linda.hoffman@harryda.se

Engelska, filosofi, spanska, tyska, människans språk

Monica Holthov

monica.frenellholthov@harryda.se

Svenska för invandrare

Lars Lindqvist

lars.lindqvist@harryda.se

Omvårdnadsämnen

Charlotte Lundqvist

charlotte.lundqvist@harryda.se

Svenska för invandrare, språkstödjare

Mostafa Malaekah

mostafa.malaekah@harryda.se

Svenska för invandrare, datorhantering orientering

Eva Mårlind

eva.marlind@harryda.se

Fordonsämnen

Reza Navaian

reza.navaian@harryda.se

Svenska för invandrare

Karzan Perdawidi

karzan.perdawidi@harryda.se

Svenska för invandrare

Monika Ruzek

monika.ruzek@harryda.se

Svenska för invandrare, svenska som andraspråk, grundläggande

Ulrieke Saelens

ulrieke.saelens@harryda.se

Svenska för invandrare

Zeyneb Sahragard

zeyneb.sahragard@harryda.se

Omvårdnadsämnen

Boel Samuelsson

boel.samuelsson@harryda.se

Svenska för invandrare

Gunilla Sparf

gunilla.sparf@harryda.se

Svenska för invandrare

 Isabella Stjärnborgisabella.stjarnborg@harryda.se

Omvårdnadsämnen

Cristina Styrén

cristina.styren@harryda.se

Svenska för invandrare, barn- och fritidsämnen, svenska som andraspråk, grundläggande

Kajsa Svanström Glad

kajsa.svanstromglad@harryda.se

Barn- och fritidsämnen

Sara Tolvteus

sara.tolvteus@harryda.se

Svenska för invandrare, komvux som anpassad utbildning

Anna Wågdahl

anna.wagdahl@harryda.se

Företagsekonomi

Sten Örneblad

sten.orneblad@harryda.se

Kan vi göra sidan bättre?

Lämna dina synpunkter



Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Senast ändrad: 2024-02-13