Lyssna

Fritid Ungdom

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Fritid ungdom

Tillförordnad Enhetschef:

Jan Wesa

073-2713470
Jan.Wesa@harryda.se

Fritidsledare:

Johan Sjöström
0704-67 50 71
johan.sjostrom@harryda.se
Jobbar på Landvetterskolan (dag- och kvällstid) och Studio 13.

Tefik Berisha
0732-702475
tefik.berisha@harryda.se
Jobbar på Ekdalaskolan (dagtid), Landvetterskolan (kvällstid och på Studio 11

Kristian Wintelycke
0704-675094
kristian.wintelycke@harryda.se
Jobbar dagtid på på Landvetterskolan

Lars-Magnus (LM) Nyberg
0736-99 67 74
lars-magnus.nyberg@harryda.se
Jobbar på Fritid ungdoms kontor, och studio 13.

Sarmad Al Salhy
0707-67 51 94
sarmad.alsahly@harryda.se
Jobbar på Djupedalsskolan (dag- och kvällstid) och Studio 11.

Maria Leosson
0732-31 67 27
maria.leosson@harryda.se
Jobbar på Rävlandaskolan (dag- och kvällstid).

Ann-Charlotte Fröjd Tjärnlund
0704-67 50 72
ann-charlotte.tjarnlund@harryda.se
Jobbar på Önnerödsskolan (dagid) och på Studio 13

Charlotta Bane
0701-91 65 60
charlotta.bane@harryda.se
Jobbar på Djupedalsskolan (dag-och kvällstid) och på Musikens hus.

Robert Zidek
0734-60 26 66
robert.zidek@harryda.se
Jobbar på Båtsmansskolan (dagtid) och Studio 11.

Delaram Ismaeili
0732-316967
Delaram.esmaeili@harryda.se
Jobbar med fokus på demokrati- och inflytandefrågor, bland annat med Ungdomsforum och arrangörsgruppen. Jobbar också på Båtsmansskolan (dagtid) och Studio 11.

Göran Forsberg
0732-316605
goran.forsberg@harryda.se
Jobbar på Rävlandaskolan (dag- och kvällstid)

Albin Calås
0707-676823

Albin.calas@harryda.se
Jobbar på Önnerödsskolan (dagid) Studio 13 och Musikenshus.

Hannah Billberg
0701-918392
Hannah.billberg@harryda.se
Jobbar på Ekdalaskolan (dagtid) och på Studio 11

Kontakt

Jan Wesa, t.f. Enhetschef
073-2713470
Jan.Wesa@harryda.se

Fritid Ungdom
Hönekullavägen 11
435 44 Mölnlycke