Kontakt
Lyssna

Fritid Ungdom

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på Fritid ungdom

Enhetschef:

Marie Westergård
031-724 84 12
marie.westergard@harryda.se.

Fritidsledare:

Johan Sjöström
0704-67 50 71
johan.sjostrom@harryda.se
Jobbar på Landvetterskolan (dag- och kvällstid) och Studio 13.

Tefik Berisha
0732-702475
tefik.berisha@harryda.se
Jobbar på Båtsmansskolan (dagtid) Säteriet och Studio 11.

Kristian Wintelycke
0704-67 50 70
kristian.wintelycke@harryda.se
Landvetterskolan (dag och kvällstid) och Studio 13.

Lars-Magnus (LM) Nyberg
0736-99 67 74
lars-magnus.nyberg@harryda.se
Jobbar på Fritid ungdoms kontor, och studio 13.

Sarmad Al Salhy
0707-67 51 94
sarmad.alsahly@harryda.se
Jobbar på Djupedalsskolan (dag- och kvällstid) Ekdalaskolan (kvällstid) och Studio 11.

Maria Leosson
0732-31 67 27
maria.leosson@harryda.se
Jobbar på Rävlandaskolan (dag- och kvällstid).

Ann-Charlotte Fröjd Tjärnlund
0704-67 50 72
ann-charlotte.tjarnlund@harryda.se
Jobbar på Rävlandaskolan (dag- och kvällstid).

Charlotta Bane
0701-91 65 60
charlotta.bane@harryda.se
Jobbar på Önnerödsskolan (dagtid) Landvetterskolan (kvällstid) och Musikens hus.

Robert Zidek
0734-60 26 66
robert.zidek@harryda.se
Jobbar på Djupedalsskolan (dag- och kvällstid) Säteriet och Studio 11.

Delaram Ismaeili
0732-316967
Delaram.esmaeili@harryda.se
Jobbar med fokus på demokrati- och inflytandefrågor, bland annat med Ungdomsforum och arrangörsgruppen. Kvällstid på Studio 13.

Göran Forsberg
0732-316605
goran.forsberg@harryda.se
Jobbar på Ekdalaskolan (dag-och kvällstid) och Studio 11.

Albin Calås
0707-676823
Jobbar på Önnerödsskolan (dagid) Studio 13 och Musikenshus.

Hannah Billberg
0701-918392
Hannah.billberg@harryda.se
Jobbar på Båtsmansskolan (dagtid) Djupedalskolan (kvällstid) och Studio 11

Frida Bednarz
0701-916499
Frida.Bednarz@harryda.se
Jobbar på Ekdalaskolan (dag-och kvällstid) och Studio 11.



Kontakt

Marie Westergård, enhetschef
031-724 84 12
marie.westergard@harryda.se

Fritid Ungdom
Hönekullavägen 11
435 44 Mölnlycke