Till innehållet

Mustafa Jamil (S)

  • Ersättare i kommunfullmäktige 15 oktober 2022 - 14 oktober 2026
  • Ledamot i beredningen för framtidens välfärd och samhällsutveckling 17 november 2022 - 14 oktober 2026

Kontakt

Kan vi göra sidan bättre?

Lämna dina synpunkter



Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Senast ändrad: 2022-12-30