Till innehållet

Håkan Eriksson (KD)

  • Ledamot i kommunfullmäktige 15 oktober 2022 - 14 oktober 2026
  • Ledamot i kommunstyrelsen 2023 - 2026
  • Ordförande i beredningen för framtidens välfärd och samhällsutveckling 17 november 2022 - 14 oktober 2026
  • Ordförande i rådet för idéburna organisationer 2023 - 2026
  • Ersättare för ombud i Förbo AB 2023 - 2026
  • Ledamot i Göteborgsregionens beredningsgrupp för arbbetsmarknad 2023 - 2026

Kontakt

Kan vi göra sidan bättre?

Lämna dina synpunkter



Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Senast ändrad: 2023-01-25