Kontakt
Lyssna

Kersti Lagergren (M)

Foto: Jan Kwarnmark
  • Ledamot i kommunfullmäktige 15 oktober 2018 - 14 oktober 2022
  • Ledamot i kommunstyrelsen 2019-2022
  • Ledamot i ekonomiutskottet 2019-2022
  • Ersättare i Göteborgsregionens förbundsfullmäktige 2019-2022
  • Kommunens ombud i Gryaab AB 2019-2022
  • Ledamot i styrelsen för samordningsförbundet Insjöriket (FINSAM) för perioden 1 april 2019 och till och med 31 mars 2023
  • Ordförande i pensionärsrådet 2019-2022

Kontakt

Kersti Lagergren
Mobil 0725-88 54 14
kersti.lagergren@politiker.harryda.se