Till innehållet

Kontakta upphandlingsenheten

Välkommen att kontakta någon av oss på upphandlingsenheten om du har frågor eller funderingar gällande upphandlingar i Härryda kommun.

Upphandlingsenheten

Kontakt per upphandlingsområde

Utbildning, kultur och fritid samt socialtjänst

Upphandlare med ansvar för sektorn för utbildning, kultur och fritid samt sektorn för socialtjänst:
Fredrika Björk
fredrika.bjork@harryda.se
031-724 88 49

Teknik och förvaltningsstöd

Upphandlare med ansvar för sektorn för teknik och förvaltningsstöd:
Thomas Pettersson
thomas.pettersson@harryda.se
031-724 88 48

IT och digitalisering

Upphandlare med ansvar för IT och digitalisering:
Silvana Urzua Castelli
silvana.urzua.castelli@harryda.se
031-724 63 27

Samhällsbyggnad och stödfunktioner

Upphandlare med ansvar för kommunens stödsfunktioner och sektorn för samhällsbyggnad:
Anna Gong
anna.gong@harryda.se
031-724 63 32

Avtalscontroller

Viktoria Inci
viktoria.inci@harryda.se
031-724 88 49

Kategoriledare

Sadaf Sediqi
sadaf.sediqi@harryda.se
031-724 89 51

Upphandlingschef

Marlene Sahibzada
marlene.sahibzada@harryda.se
031-724 63 21

Kan vi göra sidan bättre?

Lämna dina synpunkter



Ange din e-postadress om du önskar svar på din synpunkt
Senast ändrad: 2022-09-26