Kontakt
Lyssna

Kontaktuppgifter

Öppettider vuxenutbildningens expedition

Måndag: 9.30 -12.00, 16.00-18.00
Tisdag - torsdag: 9.30-12.00, 13.00-15.00
Fredag: 9.30 - 12.00
Undervisningsfria dagar är expeditionen öppen kl 9.30 - 12.00 om inget annat anges.
Övrig tid kontakta oss vänligen via e-post: ewa.psaris@harryda.se
eller carina.stoltz@harryda.se

 

Kontaktuppgifter skolledning/administration

Skolledning/administration

Namn

E-post

Telefonnummer

Verksamhetschef

Sofia Grebner

sofia.grebner@harryda.se

031-724 66 28

Rektor YH

Magnus Fagerström

magnus.fagerstrom@harryda.se

031-724 66 60

Rektor GY

Ingrid Källström

ingrid.kallstrom@harryda.se

031-724 66 22

Studie- och yrkesvägledare

Maria Arnesson

maria.arnesson@harryda.se

031-724 66 06

Studie- och yrkesvägledare

Mina Jordan

mina.jordan@harryda.se

031-724 66 09

Utbildningsledare YH

Anna Sjöström

anna.sjostrom@harryda.se

031-724 66 09

Utbildningssamordnare YH

Carina Carlander

carina.carlander@harryda.se

031-724 66 04

Kurssekreterare

Ewa Psaris

ewa.psaris@harryda.se

031-724 66 03

Administratör

Carina Stoltz

carina.stoltz@harryda.se

031-724 66 02

Assistent

Per-Erik Ekberg

per-erik.ekberg@harryda.se

031-724 69 59

Vaktmästare

Izudin Halilovic

izudin.halilovic@harryda.se

031-724 69 54

 

Kontaktuppgifter lärare

Lärare

Namn

E-post

Telefonnummer

Särvux

Kerstin Ahlborg

kerstin.ahlborg@harryda.se

031-724 69 50

Svenska för invandrare

Sara Andersson

sara.andersson@harryda.se

031-724 69 56

Svenska för invandrare

Lalla Baligrodzka-Johansson

lallabaligrodzkaj@gmail.com

031-724 69 53

Samhälskunskap, historia, religion, pedagogiskt ledarskap

Mathias Blomqvist

mathias.blomqvist@harryda.se

031-724 69 58

Svenska för invandrare

Anna-Karin Brodén

anna-karin.broden@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Matematik

Dorota Debowska-Nilsson

dorota.debowska-nilsson@harryda.se

031-724 69 58

Svenska för invandrare

Malin Fridström

malin.fridstrom@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Psykologi, Stuieteknik

Annette Gottfridsson

annette.gottfridsson@harryda.se

031-724 69 58

Naturkunskap, matematik

Anna Hagberg

anna.hagberg@harryda.se

031-724 69 58

Engelska

Annika Hasselblad

annika.hasselblad@harryda.se

031-724 69 58

Vård

Jenny Hettne

jenny.hettne@harryda.se

031-724 61 86

Svenska

Linda Hoffman

linda.hoffman@harryda.se

031-724 69 56

Engelska, Filosofi, Spanska, Tyska

Monica Holthov

monica.frenellholthov@harryda.se

031-724 69 56

Svenska för invandrare

Annica Jakobsson

annica.jakobsson@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Datorhantering

Mustafa Jamil

mustafa.jamil@harryda.se

031-724 69 53

Svenska för invandrare

Lars Lindqvist

lars.lindqvist@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Svenska för invandrare

Ann-Marie Lignell

ann-marie.lignell@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Affärsjuridik

Anette Lindell

anette.lindell01@harryda.se

031-724 69 57, 031-724 69 60

Svenska för invandrare

Mostafa Malaekah

mostafa.malaekah@harryda.se

031-724 66 59

Svenska som andraspråk-grundläggande, svenska för invandrare-kväll

Britt Nedestam

britt.nedestam@harryda.se

031-724 69 56

Omvårdnadsämnen

Cecilia Nilsson

cecilia.nilsson01@harryda.se

031-724 61 86

Vård

Maria Olson

maria.olson@harryda.se

031-724 61 86

Svenska för invandrare

Bigitta Olsson-Senger

birgitta.olsson-senger@harryda.se

031-724 69 61

031-724 69 70

Svenska för invandrare

Monika Ruzek

monika.ruzek@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Vård

Boel Samuelsson

boel.samuelsson@harryda.se

031-724 61 86

Svenska för invandrare

Gunilla Sparf

gunilla.sparf@harryda.se

031-724 69 61, 031-724 69 70

Svenska för invandrare

Malin Wideberg Blix

malin.widebergblix@harryda.se

031-724 61 86