Kontaktuppgifter


 Funktion/roll

Namn

E-post

Telefonnummer

Skoladministratör

Annika Sääf

annika.saaf@harryda.se

031-724 83 60

Skoladministratör

Pia Pettersson

pia.pettersson@harryda.se

031-724 83 92

Tf. Rektor åk F, 4-5

Sofia Eisenschmidt

sofia.eisenschmidt@harryda.se

031-724 83 63

Rektor åk 1-3

Annemi Lindoffer

annemi.lindoffer@harryda.se

031-724 83 61

Rektor åk 6 & 8

Katarina Johansson

katarina.johansson@harryda.se

031-724 83 71

Rektor åk 7, 9 och SU-grupper

Sofia Björklund

sofia.bjorklund@harryda.se

031-724 83 62

Rektor Kullen

Annemi Lindoffer

annemi.lindoffer@harryda.se

031-724 83 61

Skolsköterska, årskurs 6-9

Ammie Lindqvist

ammie.lindqvist@harryda.se

031-724 83 65

Skolsköterska, årskurs F-5

Henrik Lindell

henrik.lindell@harryda.se


031-724 83 70

Specialpedagog, årskurs F-5

Anna Bergsten

anna.bergsten@.harryda.se

031-724 83 91

Specialpedagog, årskurs 6-9

Anna Götlind



Specialpedagog

Fanny Rydstedt


0701-91 83 79 Länk till annan webbplats.

Skolpsykolog

Åsa Lundborg

asa.lundborg@harryda.se

031-724 68 27 Länk till annan webbplats.

Kurator årskurs 6-9

Emilia Wedin Kvick 50%
Frida Lindström 50%

emilia.wedinkvick@harryda.se

031-724 83 67 Länk till annan webbplats.

Kurator årskurs F-5

Elin Åkerlund

elin.akerlund@harryda.se

072-146 16 76 Länk till annan webbplats.

Fritidshem

Kristallen


031- 724 83 77 Länk till annan webbplats.

0766- 49 40 14 Länk till annan webbplats.


Diamanten


031- 724 68 94 Länk till annan webbplats.
0766-45 15 24 Länk till annan webbplats.

Fritidsklubben



031-724 68 95 Länk till annan webbplats.

0732-31 66 47 Länk till annan webbplats.

Köket



031-724 68 98 Länk till annan webbplats.