Kontakt
Lyssna

Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter till personal

Roll/funktion

Namn

E-post

Telefon

Rektor

Susanne Flenner

susanne.flenner@harryda.se
 

031-724 83 42

Rektor

Gabriella Knutsson

gabriella.knutsson@harryda.se

031-724 83 41

Skoladministratör

Maria Larsson

maria.larsson@harryda.se

031-724 83 40

Skoladministratör

Petra Joelson Ronge

petra.joelsonronge@harryda.se

031-724 83 40

Frånvaroanmälan

Skola24


0515-77 76 05

Skolsköterska

Pernilla Hedberg

t.o.m 191231

Helen Gederberg

f.o.m 191209

pernilla.hedberg@harryda.se

 

 

helen.gederberg@harryda.se

 

031-724 83 43

0766-494421

Kurator

Helena Lundberg

helena.lundberg@harrryda.se

031-724 87 44

Skolpsykolog

 vakans

på plats f.o.m 200101

anna.lango@harryda.se

031-724 88 30


Specialpedagog

Pia Henrik-Klemens

Pia.henrik-klemens01@harryda.se

0721-44 12 35

Specialpedagog

Ingun Rönnborn

ingun.ronnborn@harryda.se

0721-44 12 35

Speciallärare

Anna Sundqvist

anna.sundqvist@harryda.se

0721-44 12 35





Skolvaktmästare

Erik Axberg


Emil Villman

erik.axberg@harryda.se


emil.villman@harryda.se

0707-67 51 38


Fastighetsservice



031-724 65 00


Personal läsåret 2019-2020

(e-post fornamn.efternamn@harryda.se)

Arbetslag Stjärnan
FA: Ruba Saffour - Ebba Hellström - Helen Eriksson

Arbetslag Vintergatan
FB: Anna-Lena Alfredsson - Henriette Heikka Liljeros - Lawin Law

Arbetslag Måndalen
FC: Sofi Sydvart - Eva Alkholm - Sam Asking
FD: Carina Johansson - Jeanette Wistrand - Sam Asking

Arbetslag Tellus 1A och 1B
Laya Breiholtz - Lilja Larsson - Fredrik Rollén - Rebecca Björlin - James Smith

Arbetslag Månen 1C och 1D
Lena Baekkevold - Martina Hallberg - Rosanna Tomassini - Stefano Marchesini - Thapana Witsaro - Lina Petersson

Arbetslag Regnbågen 2A och 2B
Inger Borgström - Åsa Molin - Thomas Edin - Ida Bävman - Annika Södergren - Vajiheh Pakdaman Adl

Arbetslag Solkullen 2C och 2D                                                                                    Anna Jansson - Theresia Hansen - Ruba Saffour - Anita Olin - Isabella Åkesson - Sophie Lundin - Anna-Karin Prytz Johansson - David Larsson

Arbetslag Stjärnan 3A och 3B
Linda Lidevi - Susanne Schmitt Neth - Johannes Löfqvist - Gliddel Zapanta

Arbetslag Solen 3C och 3D                                                                                     Eva Björlin - Lisa Gattulv - Mikaela Lindgren - Tommy Jansson

Arbetslag Vintergatan grundsärskolan
Jupiter: Malin Thörne - Eva-Lott Petersson - Petra Olsson-Stranne - Pernilla Andersson - Lotta Engdahl - Natalie Liljedahl Santos

Pluto: Paula Unosson - Åsa Norrman - Emma Weiss - Liselott Sander - Monika Willingskär - Jules Antoine Boudon - Johan Jidegren

Flexgruppen: Rasmus Knudsen - Axel Sköld - Anna Sundqvist

Idrott: Eva Amundsson - Sophie Lundin

Slöjd: Jesus Cebada Sanches - Yvonne Berndsson