Kontakt
Lyssna

Kontaktuppgifter

Roll/funktion

Namn

E-post

Telefon

Rektor år F-2

Malin Olsson Asp

malin.olssonasp@harryda.se

031-724 82 76

Rektor år 3-5

Carina Torstensson

carina.torstensson@harryda.se

031-724 82 60

Skoladministratör

Anette Weiszbach

anette.weiszbach@harryda.se

031-724 82 61

Skol­sköterska

Annika Görling

annika.gorling@harryda.se

031-724 82 63

Måltids­service

Aslijana Demir

aslijana.demir@harryda.se

031-724 82 66

Kurator

Therese Ainebeck

therese.ainebeck@harryda.se

0736-99 67 81 

Speciallärare år F-2

Catharina Haldin

catharina.haldin@harryda.se


Speciallärare år 3-5

Ulrika Gustafsson

ulrika.gustafsson@harryda.se


Telefonnummer till arbetslagen och fritidshemmen

Arbetslag/Fritidshem

Klasser

Telefon

Panflöjten

FA, 1A, 2A

031-724 82 67

0766-49 40 44

Trumman

FB, 1B, 2B

031-724 82 68

0766-49 40 45

Cellon

FC, FCC, FD, FDD, 1C, 1D

031-724 82 69

0766-49 40 46

Fiolen

3A, 3B

031-724 82 70

0766-49 40 47

Gitarren

Fritidsklubben

4A, 4B, 4C, 5A, 5B

031-724 82 74

031-724 82 75

Personal i arbetslagen

Panflöjten F-1A, 2A

Roll/Funktion

Namn

E-post

Lärare i förskoleklass

Barbro Björkman

barbro.bjorkman@harryda.se

Lärare

Åsa Eliasson

asa.eliasson@harryda.se

Lärare i fritidshem

Helena Nilsson

helena.nilsson01@harryda.se

Lärare i fritidshem

Lena Persson

lena.persson@harryda.se

Lärare i fritidshem

Maria Strand

maria.strand@harryda.se

Lärare

Joakim Svensson

joakim.svensson@harryda.se

Elevassistent

Kerstin Ågren

kerstin.agren01@harryda.se


Trumman F-1B, 2B

Roll/Funktion

Namn

E-post

Lärare

Emelie Brandin

emelie.brandin@harryda.se

Lärare i fritidshem

Ann-Charlotte Ekvall

ann-charlotte.ekvall@harryda.se

Lärare

Therése Johannesson

therese.johannesson@harryda.se

Lärare i fritidshem

Emelie Möller

emelie.moller@harryda.se

Lärare i förskoleklass

Marie Nyberg

marie.nyberg@harryda.se

Lärare i fritidshem

Cecilia M Ögärd

cecilia.martinssonogard@harryda.se

Cellon F-1C, F-1D

Roll/Funktion

Namn

E-post

Lärare i fritidshem

Anders Ahlgren

anders.ahlgren@harryda.se

Lärare

Linda Blom

linda.blom@harryda.se

Lärare i förskoleklass

Stina Brandin

stina.brandin@harryda.se 

Lärare i förskoleklass

Carina Hedin

carina.hedin@harryda.se

Lärare

Lisa T Heurlin

lisa.heurlin@harryda.se

Lärare i förskoleklass

Katharina Karlsson

katharina.karlsson01@harryda.se

Lärare i fritidshem

Magdalena Larsson

magdalena.larsson@harryda.se

Lärare i fritidshem

Svante Lindblom

svante.lindblom@harryda.se

Lärare i förskoleklass

Jenny Nilsson

jenny.nilsson@harryda.se

Lärare i fritidshem

Gitti Svensson

gitti.svensson@harryda.se

Fiolen 3A, 3B

Roll/Funktion

Namn

E-post

Lärare i fritidshem

Gabriela Barasin

gabriela.barasin@harryda.se

Lärare i fritidshem

Cecilia Johannisson

cecilia.johannisson@harryda.se

Lärare

Niklas Larsson

niklas.larsson@harryda.se

Lärare

Katarina Malmbratt

katarina.malmbratt@harryda.se

Lärare i fritidshem

Elin Marcusson

elin.marcusson@harryda.se

Lärare

Ulrika Stenbäcken

ulrika.stenbacken@harryda.se

Gitarren 4A, 4B, 4C, 5A, 5B

Roll/Funktion

Namn

E-post

Lärare

Linda Andersson

linda.andersson01@harryda.se

Lärare

Victoria Appelstrand

victoria.appelstrand@harryda.se

Lärare

Eva-Marie Fredberg

evamarie.fredberg@harryda.se

Lärare

Jennie Fritiofsson

jennie.fritiofsson@harryda.se

Lärare

Veronica Hägg

veronica.hagg@harryda.se

Lärare

Johanna Lagnevall

johanna.lagnevall@harryda.se

Lärare

Peter Lundström

peter.lundstrom@harryda.se

Lärare i fritidshem

Carina Pettersson

carina.pettersson@harryda.se

Elevassistent

Mikael Rudh

mikael.rudh@harryda.se

Lärare

Niklas Svanberg

niklas.svanberg@harryda.se